Kumaştan Oyuncak Yapmak Şablonlu

Evde kumaştan oyuncak yapmak için şablonunu paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız aşama aşama gösterilmiş. Oyuncağın içini yün veya pamuk ile doldurabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım oyuncak şablonları sayesinde sizde evinizde güzel oyuncak çalışmaları yapabilirsiniz. Evde kumaştan oyuncak yapmak için paylaştığım resimli anlatımda aranılan malzemeler ise şöyle ;

  • içi için yün veya pamuk.
  • iğne iplik.
  • oyuncak şablonu.

Evde kumaştan oyuncak yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çok güzel bebek oyuncaklar yapabilirsiniz. Evde keçeden oyuncak yapmak içinde daha öncede güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmada da çok güzel kız bebek oyuncak yapılmış.

Sizde aynısını veya benzerini yapabilirsiniz. Şablonu bilgisayarınızın yazıcısından çıktı aldıktan sonra kumaş üzerine kopyasını çıkarabilir ve makas ile kestikten sonra parçaları tek tek içini yün veya pamuk doldurarak oluşturabilirsiniz. Parçaları oluşturduktan sonra kumaş bebek oyuncak çalışmasını kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

 
 

kumastan-oyuncak-yapmak-sablonlu

Bu şablonu farklı kumaştan da yapmayı deneyebilirsiniz. Kalıpları çıkarttıktan sonra iç malzemesini yün, pamuk türü yumuşak malzemelerden doldurabilirsiniz. Oyuncağın aynısını belki yapamazsınız ama benzerini mutlaka yapacaksınız. Bazen öyle oluyor, resimli anlatımda bakıyorum aynısını yapıyorum. Sonuç ise resimli anlatımdaki barbie bebek benim yaptığım ise çim adam gibi olup çıkıyor. Bu tür durumlarla sizde karşılaşabilirsiniz. Fakat yılmayın ve tekrar tekrar nerede hata yaptığınızı bulup, harika bir şekilde çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/38283605

 

Kartondan Süslü Çanta Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard bag, carton cas ve el işi kağıdından çanta yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir