Kumaştan Simli Yaka Yapmak

Evde kolay çalışmalar ile elbiselerinizi süsleyebilir ve yenileyebilirsiniz. Bu yazımda size evde kumaştan simli yaka yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Sizde evde kolay bir şekilde bu güzel çalışmalardan yapabilir ve kıyafetlerinize simli yaka modeli yapabilirsiniz. Simli yaka yapmak için öncelikle paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği ve şablonu nasıl hazırlayacağınız gösteriliyor.

Yapmanız gereken resimli anlatımdaki adımları uygulayarak yaka kısmını ortaya çıkarmak. Daha sonra simlerle üzerini süsleyerek yakayı kullanmak istediğiniz bir elbiseye dikmek yeterli olacaktır.

Bu çalışmayı beğendiğiniz koyu renkteki elbiselere uygulayabilirsiniz. Böylece onları yeni almış gibi tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Yaptığınız simli yaka süsüne sahip elbiselerinizi görenler yeni aldığınızı düşünecekler. Şimdi sizleri evde kumaştan simli yaka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

kumastan-simli-yaka-yapmak

source : http://stylowi.pl/29281897

 

Saten Kumaştan Süper Mini Etek Yap başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde mini etek yapmak, kolay mini etek yap ve kolay mini etek yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir