Kumaştan Tavşan Sepet Yapmak

Evde kumaştan tavşan sepet yapmak isteyenler için bulduğum bu güzel resimli anlatım sayesinde harika tavşan sepet modelleri yapılabilmektedir. Kolay yapımı sayesinde resimli anlatımdaki adımları takip etmeniz yeterli oluyor.

Evde kumaştan yapılan sepet çalışmalarına ek olarak bu gün paylaştığım kendin yap projesinde çok güzel ve eğlenceli bir kumaştan sepet yapma projesi paylaştığımı düşünüyorum.

Evde kumaştan tavşan sepet yapmak için paylaştığım resimli anlatımda öncelikle kumaştan tavşan şekillerini yapmanız gerekiyor. Daha sonra sepetin tamamını yaptıktan sonra tavşanları sepetin içine dikmeniz yeterli olacaktır.

 
 

Yapımını resimli anlatımdan kolayca anlayacağınızı düşünüyorum. Kumaş işleri ile uğraşan bayanlar özellikle bu güzel çalışmayı hiç zorlanmadan yapabilirler. Şablonu resimli anlatımda bulunan çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Evde kumaştan tavşan sepet yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

kumastan-tavsan-sepet-yapmak

source : http://stylowi.pl/22069512

 

Kumaştan Tavuk Şeklinde Yumurta Sepeti Yap başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kumaştan tavuk şeklinde sepet, evde tavuk biçiminde sepet yap ve evde tavuk şeklinde sepet yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir