Muşamba Kumaştan El Çantası Yapmak

Evde muşamba kumaştan el çantası yapmak için paylaştığım çalışmada adımlar gösterilmiş. Tek yapmanız gereken el çantası yapmak için malzemelerinizi kendinize göre hazırlamak ve işe koyulmak. Paylaştığım resimli anlatımda ben muşamba kumaşı veya benzer bir kumaş olduğunu görüyorum.

Siz daha farklı deri kumaştan çanta yapmak için de bu güzel resimli anlatımı kullanabilirsiniz. Keçeden çanta yapmak için paylaştığım resimli anlatıma biraz benziyor. Hatta bahsettiğim evde kolay çanta yapımı ile ilgili çalışma bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak.

O yazıya da bakabilirsiniz. Evde kolay çanta yapmak için kumaş malzemesi veya keten türü malzemeler de kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken bir dikiş makinesine sahip olmak veya elde iğne iplik ile de bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

 
 

Fermuar, pamuk veya yün, terzi makası, iğne iplik malzemeleri kolay bulacağınızı umuyorum. Şimdi sizleri evde muşamba kumaştan el çantası yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

musamba-kumastan-el-cantasi-yapmak

source : http://stylowi.pl/588032

 

Evde Kumaştan Kalemlik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit kalemlik yapmak, eva kağıdından kalemlik ve evde kalemlik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir