ORİGAMİ KAĞITTAN KOLAY VAZO YAPMAK

Evde kağıttan çalışmalar yapanların alanından olan origami ile yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Origami kağıt katlayarak vazo yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar adım adım verilmiş.

Sizde eva kağıdından vazo yapmak isterseniz bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede çok güzel çalışmaları basitçe yapabilirsiniz.

Kağıttan vazo yapmak için resimli anlatımda nasıl katlanılması gerektiği adım adım belirtilmiş. Kolay bir şekilde origami vazo yapmak için bu güzel çalışmadan yararlanabilir ve harika şık vazo yada benzeri çalışmalar yapabilirsiniz.

Yaptığınız çalışmayı vernik veya donan yapıştırıcılar ile yaptığınızda oldukça sağlam ve dayanıklı kağıttan vazo çalışmaları da yapmış olursunuz. Eva kağıdı tercih ederseniz biraz daha sağlam ve diri bir çalışma yapabilirsiniz.

 
 

Kağıttan vazo nasıl yapılır diyenler için paylaştığım diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri origami kağıttan vazo yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

origami-kagittan-kolay-vazo-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7295.html

 

ÖRGÜDEN BOZUK PARA CÜZDANI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bozuk para cüzdanı nasıl yapılır, dantelli para cüzdanı yap ve fermuarlı para cüzdanı yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir