Pembe Çoraptan Oyuncak Tavşan Yap

Çoraptan oyuncak yapmak için birçok çalışma paylaştım. Hepsi de hem cici hem de çok güzel oyuncak çalışmalarıydı. Eski kullanmadığınız ve atmaya kıyamadığınız çoraplarınızı oyuncaklara dönüştürebilir ve şahane oyuncak çalışmaları yapabilirsiniz. Evde çoraptan oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım çalışmada tüm detaylar ve ne yapmanız gerektiği gösteriliyor.

Bu güzel çalışma da çoraptan tavşan oyuncak yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • çorap.
  • makas.
  • iğne iplik.
  • pamuk yada yün.
  • düğme.

Türü malzemeleri temin ederek çoraptan kolay oyuncak tavşan yapabilirsiniz. Evde oyuncak yapmak için birçok çalışmayı sitemizde yer alan oyuncak kategorisine bakarak diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Bu yazımın hemen en sonunda da kolay oyuncak yapmak için çeşitli örnek çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri detayları net olan ve hemen hızlıca yapacağınız evde çoraptan tavşan yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

pembe-coraptan-oyuncak-tavsan-yap

Evde pembe çoraptan tavşan oyuncak yaparak çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Bu çalışmayı neredeyse tek bir çoraptan yapabiliyorsunuz. Tüm parçalarını tavşan şekli ortaya çıkartmada yettiğini söyleyebilirim. İçini pamuk veya yün kullanabilirsiniz. İğne iplik ile oyuncak tavşanı dikebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Evde kolay çoraptan oyuncak yapmak için paylaştığım çalışmalara sitemizde yer alan kendin yap ve oyuncak kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Sizde çoraplarınızı atmadan onları çok güzel şirin oyuncaklara dönüştürebiliyorsunuz. Çocuklarınıza sağlıklı oyuncak yapmak için bu tür projelerden yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/3869550

 

Eski Yün Kazaktan Çanta Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kazaktan çanta yap, eski kazaktan el çantası ve eski kottan çanta yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir