PLASTİK KUTUDAN KİTAPLIK RAFI YAPMAK

Plastik kutudan kitaplık rafı yapmak için evinizdeki boş deterjan kutularını değerlendirebilirsiniz. Genelde aldığımız deterjanları bitirdikten sonra boş şişeleri ve plastik kutuları atarız.

Ancak onları dönüştürüp evde çok güzel eşyalara veya araçlara dönüştürebiliriz. Bunu daha önce de çoğu kez paylaşmıştım. Yapımını anlatan çalışmaları sürekli olarak paylaşmaya çalışıyorum.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da deterjan kutusundan kitaplık rafı yapmak için güzel bir fikir ve resimli anlatım paylaştım.

Sizde evinizde kitaplarınızı ayırmak veya özel kitaplar için raf yapmayı düşünüyorsanız, bunu boş plastik deterjan kutularından yapmayı düşünebilirsiniz.

Plastik kutudan kitaplık yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım ne yapmanız ve neresinden kesmeniz gerektiği paylaşılmış. Şimdi sizleri çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

plastik-kutudan-kitaplik-rafi-yapmak

source

 

PLASTİK DETERJAN KUTULARINDAN YAPILAN ÇALIŞMALAR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deterjan kutularından neler yapılır, deterjan kutusundan çanta yapmak ve deterjan kutusundan neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir