Polar Kumaşından Yılbaşı Ayakkabısı Yapmak

Evde yılbaşı gecesi çam ağacınıza asacağınız bir çift ayakkabınız yoksa üzülmeyin. Size bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde polar kumaşından yılbaşı ayakkabısı yapmak için resimli anlatım paylaştım.

Bu güzel çalışmayı yapıp aslında kışın giyeceğiniz tavşan şeklinde harika bir kumaş botlara da sahip olabilirsiniz. Daha önce bu tür çalışmalar paylaşmıştım. Bu resimli anlatımda gösterilen çalışma sanırım, yılbaşında çocuklar noel babanın gelip içine hediyesini koyacakları çorap şeklinde ayakkabı modeli olarak yapılmış.

 
 

Yada ben öyle benzetiyorum. Eğer yanlışım varsa yorum bölümünden düzeltebilirsiniz. Polardan yılbaşı ayakkabısı yapmak olarak ben adlandırsam da bu çalışmaya kumaştan pabuç yapmak veya keçeden bot yapmak da diyebiliriz. Şimdi sizi evde polar kumaşından ayakkabı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

polar-kumasindan-yilbasi-ayakkabisi-yapmak

source : http://stylowi.pl/29396937

 

Fimo Hamurundan Bebek Ayakkabısı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan ayakkabı yap, fimo hamurundan bebek ayakkabısı ve fimo hamurundan minyatür ayakkabı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir