Polar Kumaştan Oyuncak Tavşan Yapmak

Evde kolay oyuncak yapmak isteyenler için yine bugün çok güzel bir oyuncak yapma çalışması paylaştım. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde polar kumaştan oyuncak tavşan yapmak isteyenler için resimli anlatım paylaştım.

Aşamalar adım adım gösteriliyor. Yapmanız gereken polar kumaşı veya havlu benzeri bir kumaş bulmak ve resimli anlatımdaki gibi oyuncak tavşan şablonunu çıkarttıktan sonra iğne iplik veya dikiş makinesi ile oyuncak tavşanın içini pamuk yada yün doldurduktan sonra dikmek.

İşlem bu kadar basit gözüküyor. Yapabileceğinizi düşünüyorum. Oyuncak göz malzemesini hobi marketlerden veya kırtasiyelerden kolaylıkla bulabilirsiniz. Polar kumaştan tavşan yapmak için sanırım daha önce bu tür benzer bir çalışma paylaşmamıştım.

 
 

Zaten paylaşımlarım arasında varsa bu yazımın hemen altında çıkacaktır. Şimdi sizleri evde polar kumaşından oyuncak tavşan yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

polar-kumastan-oyuncak-tavsan-yapmak

source : http://stylowi.pl/41757436

 

Pet Bardaktan Oyuncak Kurbağa Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el işi kağıdından kurbağa yap, evde kolay kurbağa yap ve evde nasıl kurbağa yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir