Polardan Oyuncak Yapmak

Evde kolay polardan oyuncak yapmak için bu yazımda 2 adet şablon paylaştım. Alt alta olan şablonun ilkinde polar kumaşından sülük oyuncak yapmak için bir şablon yer alıyor. Hemen altında ise polardan sincap oyuncak yapmak için bir şablon yer alıyor.

Şablonu kullandığınız kumaştan kalıplarını oluşturduktan sonra yaptığınız oyuncağın içine pamuk yada yün koymanız yeterli olacaktır. Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz.

Farklı çalışmalara göz atmanızı öneririm. Sitemizdeki oyuncak kategorisinde birçok kolay malzemeden oyuncak yapmak için çeşitli projeler paylaşmıştım. Evde kolay polardan oyuncak yapmak için geçen hafta da harika oyuncak yapımını gösteren projeler paylaşmıştım onları da incelemeyi unutmayın. Şimdi sizleri evde polar kumaşından oyuncak yapmak için şablonlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

polardan-oyuncak-yapmak

source : http://postila.ru/post/17861532

 

Evde Kumaştan Oyuncak Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay oyuncak nasıl yapılır, evde kumaş oyuncak yap ve evde nasıl oyuncak yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir