Renkli Bantlardan Telefon Kapağı Süsleme

Evde telefon kapağı süsleme çalışmalarını daha önce de paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve kolaylıkla yapabileceğiniz bir süsleme çalışması paylaştım.

Evde renkli bantlardan telefon kapağı süslemek isteyenler için paylaştığım bu güzel anlatımdan yararlanarak sizde aynı çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Renkli banttan kapak süsleme çalışması hem kolay hem de çok ucuza yeni bir telefon kapağı mahal etmiş oluyorsunuz. Genelde renkli telefon kapak modeli almak istediğimizde yüksek paralara satıldıklarını görürüz.

Ancak bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde hem basit bir şekilde yeni bir kapak yapmış olacaksınız. Hem de istediğiniz zaman daha değişik şekillerde kapak süsleme çalışmaları yapabileceksiniz.

Şimdi sizleri evde renkli banttan iphone kapak süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

renkli-bantlardan-telefon-kapagi-susleme

source :  http://www.pembefikir.com/

 

Evde Tığ İşi Örgü Sepet Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay sepet örmek, evde örgü sepet anlatımlı ve örgü sepet nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir