Toplam 30 Tane Hayvan Desenli Hazır Dikiş Kalıp Örnekleri

Toplam 30 Tane Hayvan Desenli Hazır Dikiş Kalıp Örnekleri

Bu çalışmada sizlere birbirinden farklı ve güzel dikiş kalıp örnekleri paylaşacağım. Üstelik paylaşacağım desenlerde hayvan figürleri yer alıyor. Toplam 30 tane hayvan desenli hazır dikiş kalıp örnekleri paylaşacağım bu yazımda ki örneklere bayılacaksınız. Dikiş nakış kategorisine ekleyeceğim bu çalışmanın benzerlerini yine aynı kategoride çokça görebilirsiniz. Sizde evinizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız mutlaka bize iletin ve sizin adınızla sitemizde yayınlayalım.

 
 

İlerleyen günlerde daha farklı şekil ve desenlerle dikiş kalıplarını sizlere paylaşmaya da devam edeceğim. Benzer çalışmaları araştırıyorsanız bu yazımın sonunda karşınıza belirecek, dilerseniz o çalışmalara da göz atabilirsiniz. Benzer çalışmayı sizde yapıyorsanız mutlaka bize göndermeyi unutmayın. Facebook adresimizde ve sitemizde isminizle tüm çalışmalarınızı paylaşmaktayız. Kolay gelsin.

source

Schnittmuster – patron de couture – sewing pattern

 

Yumurtadan Yapılan Kapı Süsü Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eggs door trim, Eier Türverkleidung ve yumurta kapı süsü örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. rüya diyor ki:

    harikalar kedilere bayılıyorum yinede köpeklisi de paylaşılsıın :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir