Tül Kumaştan Yapay Gül Yapmak

Evde yapay çiçek yapmayı sevenlerdenseniz sizde bendensiniz demektir. Bu yazımda sizlere benimde çok hoşuma giden çalışmalardan birisini paylaştım. Evde tül kumaştan yapay gül yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız adım adım belirtilmiş durumdadır.

Sizde tül kumaştan çiçek yapabilir ve boş duran vazolarınızı süsleyebilirsiniz. Yada bu tür süs çalışmaları ile evinizi daha da güzelleştirebilirsiniz. Evde kolay yapay çiçek yapmak için sitemizde birçok çeşit çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum.

Tül kumaş bulamazsanız bile benzer kumaş malzemesi ile bu güzel yapay gül çalışmasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Resimli anlatımda verilen tarife göre sizde evde kolaylıkla tül kumaştan yapay çiçek yapabilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz çalışma olan tül kumaştan yapay gül yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tul-kumastan-yapay-gul-yapmak

source : http://stylowi.pl/41761336

 

Ahşap Panelden Sehpa Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap panel tahtadan sehpa yap, ahşap panelden sehpa yap ve ahşap sehpa modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir