Tuvalet Kağıdı Rulosundan Süs Yapmak

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Süs Yapmak

Evinizde tükettiğiniz tuvalet kağıtlarının içinden çıkan ruloları atıyorsanız, artık atmayın. Çünkü onları biriktirip, onlardan şahane süs çalışmaları yapabilirsiniz. Tuvalet kağıdı rulosundan süs yapmak için paylaşacağım resimli anlatımlardaki örneklerden yararlanabilirsiniz. Daha önce sizlere birçok şekilde tuvalet kağıdı rulosundan yapılan süs çalışmaları, şekil veya obje yapımı gibi geri dönüşüm projelerini paylaşmıştım. Sitemizde yer alan kağıt karton kategorisi ve kendin yap ile geri dönüşüm, değerlendirme bölümlerine mutlaka göz atmanızı öneririm.

Şimdi gelelim tuvalet kağıdı ruloları ile yapılan süs çalışmalarına ;

tuvalet-kagidi-rulosundan-sus-yapmak

 
 

Gördüğünüz gibi karton rulolardan yapılan çalışmalar hem güzel hem de çok ilginç gözüküyorlar. Sizde evinizde biriktirdiğiniz karton rulolardan değişik çalışmalar yapabilirsiniz. Yapmanız gereken örnek resimlerde yapılanları aynen evde uygulamak… hem eğlenceli zaman geçirmiş olursunuz. Hem de tuvalet kağıdı rulosundan süs çalışması yaparak evinizi daha da güzelleştirecek çalışmalar yapmış olursunuz. Değişik karton çalışmaları için sitemizdeki kağıt karton kategorilerini mutlaka dolaşmalısınız. Birbirinden güzel kartondan yapılan çalışmaları her gün güncel bir şekilde paylaşıyorum. Sizlerde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize https://www.facebook.com/makalepark adresinden gönderebilirsiniz. Şimdilik sizlere iyi günler diliyorum.

source : http://nestorcarrarasrl.wordpress.com/contactenos/

 

Ayakkabı Kutusundan Ekmek Dolabı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ayakkabı kutusundan ekmek dolabı, ayakkabı kutusundan ekmek kabı ve ayakkabı kutusundan ekmek kutusu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir