Evde Nelerden Nihale Yapılır?


evde-nelerden-nihale-yapilir3-549x415

Nihale örnekleri

Kolay yapılan nihale örneklerini araştırdım ve karşıma bu güzel projeler çıktı. Sizlerde evde nelerden nihale yaparım diyorsanız? bu örnekleri inceleyebilirsiniz. Hatta daha da geliştirebilirsiniz. Ben daha önce taştan nihale yapımıyla ilgilenmiştim. Kolaydı ve yapıştırarak boyayarak yapmıştım. Sizde kolayca yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kolay nihale nasıl yapılır diyorsanız, bu güzel çalışmaları inceleyerek elinizdeki malzemeleri nihale yapımında kullanabilirsiniz. Değişik nihale örnekleri yapabilir ve kullanabilirsiniz.


Hatta örnek nihale çalışmaları olarak yaptıklarınızı satabilir yada hediye olarak da sevdiğiniz kişilere hediye edebilirsiniz. Nihale örneği yapılışında sitemizde bu tür benzer örnekler ve değişik çalışmalar fazlaca var.

Anlatımlı ve resimli örnekleri ile ulaşacağınız çalışmaları kolayca öğrenerek yapacağınızı söylemek isterim. Farklı nihale örnekleri olarak güzel çalışmalar yapabilir ve boş zamanlarınızı bu güzel çalışmalarla değerlendirebilirsiniz.

Nihale nelerden yapılır dediğimizde öncelikle gazoz kapağından yapıldığını ben ilk kez gördüm. Yine düğmeleri bağlayarak yada yanyana koyup yapıştırarak da yapabilirsiniz. Ama en güzeli çakıl taşlarını yapıştırmak.

En kolayı ve kısa sürede tamamlayıp, birde boyadıktan sonra harika bir nihale örneğine sahip olmuş olursunuz.

Evde Balondan İpli Avize Yapılışı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*