Evde Öğretici Örgü Bebek Ayakkabısı Yapmak

 

 

0

 

Paylaşımlarım da genelde resimli anlatım ve videolu anlatımlar bulunur. Bu sayede bayanlar örneğini aradıkları bebek patik modeli veya nasıl yapıldığını merak ettikleri çalışmalara da ulaşmış olurlar.

Sitemizde yer alan örgü işleri ve örgü modeli bölümlerinde birçok çalışmanın detaylı anlatımları bulunuyor. Olabildiğince sitemizde resimli anlatım ve videolu anlatım paylaşmaya çalışıyorum.

Bu yazımda da paylaştığım çalışma da evde öğretici örgü bebek ayakkabısı yapmak isteyenler için detaylı bir şekilde adımlar verilmiş. Yapmanız gereken tığ işi örgü bebek ayakkabısı yapmak için resimli anlatımdaki adımları takip etmek ve çalışmayı tamamlamak.

Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri evde öğretici bebek patik modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

evde-ogretici-orgu-bebek-ayakkabisi-yapmak

source : http://www.duitang.com/people/mblog/60757582/detail/

 

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Örgü Ev Terliği Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir