Evde Örgü Ayakkabı Yapmak

 

 

0

 

Evde örgü ayakkabı yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde kolaylıkla sizde evde örgü terlik modeli yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan terlik modeli çalışmalarını sitemizde yer alan kendin yap veya örgü işleri bölümünden bulabilirsiniz.

Evde örgü ayakkabı yapmak için paylaştığım çalışmada terlik çalışmasının örneği de bulunuyor. Evde örgü çalışmalarına ulaşacağınız gibi birbirinden güzel örgü ayakkabı yapmak veya benzeri çalışmalar hemen sitenin altında karşınıza benzer yazılar şeklinde çıkacak.

Örgü işleri bölümünde paylaştığım tığ işi ayakkabı yapmak veya tığdan patik örmek gibi birçok çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz. Resimli anlatım ve anlatımlı video şeklinde birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde örgü ayakkabı yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

evde-orgu-ayakkabi-yapmak

source : http://postila.ru/%D0%9B%D1%8E%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B0_%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D1%85/vyazanie

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Tığ İşi Örgü Çorap Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir