Evde Örgü Ayakkabı Yapmak


Evde örgü ayakkabı yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde kolaylıkla sizde evde örgü terlik modeli yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan terlik modeli çalışmalarını sitemizde yer alan kendin yap veya örgü işleri bölümünden bulabilirsiniz.

Evde örgü ayakkabı yapmak için paylaştığım çalışmada terlik çalışmasının örneği de bulunuyor. Evde örgü çalışmalarına ulaşacağınız gibi birbirinden güzel örgü ayakkabı yapmak veya benzeri çalışmalar hemen sitenin altında karşınıza benzer yazılar şeklinde çıkacak.

Örgü işleri bölümünde paylaştığım tığ işi ayakkabı yapmak veya tığdan patik örmek gibi birçok çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz. Resimli anlatım ve anlatımlı video şeklinde birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde örgü ayakkabı yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-orgu-ayakkabi-yapmak

source : http://postila.ru/%D0%9B%D1%8E%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B0_%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D1%85/vyazanie

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*