Evde Örgü Baykuş Yapımı – Resimli Anlatım

 

Evde Örgü Baykuş Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay örgü baykuş yapmak ister misiniz? paylaşacağım resimli anlatım kısıtlı anlatıma sahip olsa da, örgü işiyle uğraşanlar hemen bu çalışmayı çözecekler ve benzerini evlerinde kolayca yapabilecekler. Evde kolay örgü işi baykuş yapılışı ile ilgili paylaşacağım örnek resimdeki gibi sizde evinizde bu çalışmayı yapabilirsiniz. Örgü oyuncak olarak da düşünebileceğiniz bu güzel çalışmayı resimli anlatımdan yararlanarak yapmanız mümkün… örgü oyuncak baykuş ile ilgili daha önceden örnek model olarak paylaşımım olmuştu. Bu yazımda ise yapılışı ile ilgili anlatımlı güzel bir paylaşım yapacağım. Evde örgü baykuş yapılışı ile ilgili anlatımlı resim ise şöyle ;

 

 

evde-orgu-baykus-yapimi

hibou tricot – knit owl – stricken owl

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Kumaştan Kurdele Bileklik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:6    Ortalama:2.8/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Comment on Evde Örgü Baykuş Yapımı – Resimli Anlatım

  1. Merhaba, dediğiniz gibi yaptım çok da güzel paylaşımlara devam edin sizi takip ediyoruz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*