Evde Örgü Saksı Kılıfı Yapımı – Resimli Anlatım

evde-orgu-saksi-kilifi-yapimi-737x415

Evde Örgü Saksı Kılıfı Yapımı – Resimli Anlatım

Örgü saksı kılıfı yapılışı ile ilgili daha öncede sizlere güzel çalışmalar ve örnekler paylaşmıştım. Bu yazımda ise hem evde örgü saksı kılıfı yapımı ile ilgili anlatımlı bir resim paylaşacağım. Hem de örnek saksı kılıf modellerini bu yazımda bulabilirsiniz. Yapımını anlatan resimli anlatımdan yararlanarak örnek resimlerdeki gibi saksılarınıza çok güzel örgü kılıflar hazırlayabilirsiniz.

Evinizde bulunan çiçeklerin saksıları klasik duruyorsa ve evinize hoş görüntü sağlamıyorsa sizde bu güzel çalışmayı öğrenip saksılarınızı neşelendirebilirsiniz. Örnek örgü saksı kılıflarına baktığınızda eminim ki beğeneceğiniz modeller olacaktır. Yapılışını anlatan resimli anlatımdaki gibi adımları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı çiçek saksılarınız için kullanabilirsiniz. Evini güzelleştirmek isteyen bayanlar bu çalışmayı mutlaka yapmalılar. Yine evinden para kazanmak isteyen bayanlar varsa, bu çalışmayı öğrenip çeşitli boyutlarda örgü saksı kılıfları hazırlayabilirler ve satışa sunabilirler.

evde-orgu-saksi-kilifi-yapimi

Saksınız için taban kısmını oluşturduktan sonra yuvarlağı oluşturmak için örmeye devam ediyorsunuz. Örgünüzün boyutunu kullanacağınız saksıya göre orantılayabilirsiniz. Farklı renklerde kullanabilir ve resimli anlatımdaki gibi rengarenk örgü saksı kılıflarına sahip olabilirsiniz. Altta ise farklı ve birbirinden değişik örgü saksı modelleri yer alıyor. Umarım beğenirsiniz ve aklınıza farklı fikirler doğurur.

source : http://www.kadinmoda.tv/sahane-saksilar-icin-basit-orgu-kilif-el-isi-modelleri.html

Strickmantel – knitting sheath – gaine à tricoter

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on Evde Örgü Saksı Kılıfı Yapımı – Resimli Anlatım

  1. örgü amigurumi olarak da biliniyor. kaynak sitesine baktığımda orda da pek bir bilgi vermemişler. örgü yada amigurumi bilen birisine yaptırabilirsiniz arif bey.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*