Evde Örgü Terlik Modeli Yapmak

 

 

0

 

Evde örgü terlik modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda çok güzel bir evde nasıl yapılır projesi anlatılmış. Daha önce de evde kolay yapılan terlik veya patik çalışmalarının resimli anlatımlarını paylaşmıştım.

Evde kolay yapılan patik modeli veya terlik çalışmalarını yine benzerlerini bu yazımın altında görebilirsiniz. Resimli anlatımda aşamalar gösterilmiş. Evde patik yapmak isteyen bayanların işine yarayacağını düşünüyorum.

Bu tür çalışmaları hem seviyorum hem de yapımını anlatımlı sunmaları hoşuma gidiyor. Evde örgü terlik yapmak için sanırım daha önce birçok çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum.

Hepsini patik modelleri bölümünde veya kendin yap kategorilerinde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde örgü terlik modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-orgu-terlik-modeli-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/diy-knitting-slippers/

 

 

Daha önce paylaştığımız Kurbağa Şeklinde Patik Modeli Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir