Evde Örgü Tığ İşi Renkli Kova Yapmak

 

Evde örgü tığ işi renkli kova yapmak için paylaştığım bu güzel örnek çalışmaya benzer işler sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde örgü kova yapmak için sanırım daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da yine güzel bir proje olarak geldi bana… evde örgü renkli kova yapmak için paylaştığım resimli anlatımda hemen hemen nasıl yapıldığı tarif edilmiş. Ancak fazla ayrıntı bulunmuyor.

Örgü kova yapmak için önceden paylaştığım örnek çalışma bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Ona da bakın. Renkli örgü kova yapıp içine süs çiçek koyabilirsiniz.

Yada güzel çalışma olduğu için evinizde vitrin içine de koyabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek olarak verilmiş evde örgü tığ işi renkli kova yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-orgu-tig-isi-renkli-kova-yapmak

source : http://weheartit.com/entry/225071985

Daha önce paylaştığımız Eski Penyeden Kolay Paspas Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*