Evde Örgü Yaz Terliği Yapmak

 

 

0

 

Bu çalışmaya benzer birçok pabuç yapma ile ilgili çalışmalar daha önce de paylaşmıştım. Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışma sayesinde sizde yazın giyebileceğiniz örgü terlik modeli yapabileceksiniz.

Evde kolay yapılan örgü terlik modeli çalışmaları ile ilgili diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde örgü yaz terlik modeli yapmak için paylaştığım çalışma da tüm detaylar verilmiş.

Örneği de verilen resimli anlatımdan yararlanarak yaz terliği yapmak için örneğini çıkarabilirsiniz. Daha sonra kolay bir şekilde sizde evde yaz terlik modeli yapabilirsiniz. Hem evinize gelen misafirleri el yapımı örgü terlik modeli ile şaşırtabilirsiniz.

 

 

Dilerseniz bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde örgü yaz terlik modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-orgu-yaz-terligi-yapmak

source : http://postila.ru/id3241818/vyazanie

 

 

Daha önce paylaştığımız Boncuklu Dantelli Örgü Patik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir