Evde Örgü Yaz Terliği Yapmak


Bu çalışmaya benzer birçok pabuç yapma ile ilgili çalışmalar daha önce de paylaşmıştım. Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışma sayesinde sizde yazın giyebileceğiniz örgü terlik modeli yapabileceksiniz.

Evde kolay yapılan örgü terlik modeli çalışmaları ile ilgili diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde örgü yaz terlik modeli yapmak için paylaştığım çalışma da tüm detaylar verilmiş.

Örneği de verilen resimli anlatımdan yararlanarak yaz terliği yapmak için örneğini çıkarabilirsiniz. Daha sonra kolay bir şekilde sizde evde yaz terlik modeli yapabilirsiniz. Hem evinize gelen misafirleri el yapımı örgü terlik modeli ile şaşırtabilirsiniz.

Dilerseniz bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde örgü yaz terlik modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-orgu-yaz-terligi-yapmak

source : http://postila.ru/id3241818/vyazanie

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*