EVDE ÖRGÜDEN BEBEK TULUMU YAPMAK

 

Sanıyorum ki çok önceden bu tür bir paylaşımım olacak sitemizde… bu yazımda da yine onun gibi evde örgüden bebek tulumu yapmak için hem resimli örnek hem de anlatımlı videolar paylaştım.

Evde bebekleri için tulum yapmayı düşünen ev hanımları veya yeni anne olmuş bayanlara yönelik paylaştığım bu güzel çalışmalara benzer birçok çalışmayı hemen bu yazımın altında da görebilirsiniz.

Bebekler için kategorileri bulunan sitemizde daha değişik birçok bebek çalışmasına da ulaşabilirsiniz. Evde örgüden bebek tulumu nasıl yapılır diyenler için hemen bu yazımın altında videolu anlatımla da makalemizi besledim.

Bu sayede sadece resimli anlatımdan yararlanmak yerine daha detaycı hanımlar videolardan yararlanabilirler. Örgü bebek tulumu yapmak için resimli şematik bir çalışma da paylaştım.

Bu sayede sizde evde kolay bir şekilde nasıl bebek tulumu yapabileceğinizi öğrenebilir veya yapacak kişilere örnek resimlerle birlikte anlatımı atabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde kolay örgü bebek tulumu yapmak için resimli anlatım ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4j6Gwe5MCuM

 

 

Daha önce paylaştığımız AYAK KOKUSU NASIL GİDERİLİR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*