Evde Origami Tavşan Yapımı – Kağıt Katlayarak Tavşan Yapmak

 

 

0

 

Evde Origami Tavşan Yapımı – Kağıt Katlayarak Tavşan Yapmak

Origami sanatını artık bilmeyeniniz yoktur. Origami sanatı yani kağıt katlama ile yapılan şekillerin olduğu güzel çalışmalardan oluşmaktadır. Bu yazımda paylaşacağım birbirinden güzel origami çalışmalarına ek olarak, kağıt katlayarak tavşan yapılışını anlatan güzel bir video paylaşacağım. Bu yazımda yine kolay bir şekilde sizde kağıt katlayarak nasıl tavşan yapılacağını da öğrenebileceksiniz. Kağıt katlama ile yapılan birçok çalışmayı sizlere her gün paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda ise sizlere evde origami tavşan yapılışı ile ilgili anlatımlı bir çalışma paylaşacağım. Origami tavşan yapılışını öğrenince sizde kolaylıkla evinizde kağıt katlama sanatı sayesinde origami tavşan yapabileceksiniz. Evde kolay origami tavşan yapımı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-origami-tavsan-yapimi

 

Daha önce paylaştığımız Evde Fimo Hamurundan 3 Boyutlu Köpek Yapımı - Polimer Kilden Köpek Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir