Evde Otantik Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Otantik Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde boncukları kullanarak çok güzel otantik bir bileklik yapabilirsiniz. Evde takı yapmayı sevenlerdenseniz? bu yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışma çok hoşunuza gidecek. Malzeme olarak iğne, yapıştırıcı, boncuk ve kalın kağıt yeterli olacaktır. Kolaylıkla evinizde bu çalışmayı yapabilir veya benzerlerini kendinize göre üretebilirsiniz.

 

 

Evde otantik bileklik yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları takip ederek, sizde evinizde bu güzel bileklik modelini yapabilirsiniz. Yaptığınız otantik bilekliği arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak da verebilirsiniz. Bileklik yapımı bittiğinde, ortaya çok güzel otantik bir bileklik çıkmakta… sonucu gördüğünüzde çok hoşunuza gidecek. Bu tür çalışmaları seviyorsanız? sitemizde yer alan takı kategorisine ve kendin yap kategorisine bakmanızı öneririm. Kolay gelsin.

source : http://biserok.org/obitateli-korallovogo-rifa/

authentischen Schmuck – authentic jewelry – bijoux authentiques

 

 

Daha önce paylaştığımız Ahşaptan Çekmeceli Yatak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir