Evde Pasta Kalıplarından Avize Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Pasta Kalıplarından Avize Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay avize yapımı ile ilgili birçok çalışmayı sitemizde paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda yine sizlere evde kolay avize yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Evde pasta kalıplarından avize yapılışını gösteren resimli anlatımları takip ederek, sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde avize yapımı ile ilgili diğer çalışmaları sitemizdeki kendin yap ve dekorasyon kategorilerinde bulabilirsiniz. Evde pasta kalıplarından avize yapımı ile ilgili bu güzel çalışmayı kolayca sizde yapabilirsiniz. Pasta kalıplarını resimli anlatımda gördüğünüz gibi avize yapacağınız çalışmanın üzerine yapıştırmanız yeterli olacaktır. Bu çalışmayı balonla da yapabilirsiniz. Eğer bulabilirseniz dilek feneri şablonundan da yararlanabilirsiniz. Evde pasta kalıplarından avize yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-pasta-kaliplarindan-avize-yapimi evde-pasta-kaliplarindan-avize-yapimi2

source : http://www.adixdoigtset4mains.fr/do-it-yourself-episode-1/

einfach Kronleuchter – easy chandelier – lustre facile

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Hediyelik Bebek Sabunları 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir