Evde Peçeteden Kase Yapımı – Anlatımlı

 

 

1

 

Evde Peçeteden Kase Yapımı – Anlatımlı

Evde peçeteden küçük kaseler yapmak ister misiniz? evet bu yazımda sizlere paylaşacağım çalışmada peçeteden nasıl küçük kaseler yapabileceğinizi gösteriliyor. Evde peçete katlama yöntemlerini daha önce paylaşmıştım. Peçete katlama teknikleri ile ilgili çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımda yine peçete kullanacağız. Ancak kullanılacak peçete ile küçük kaseler yapacağız. Paylaşacağım anlatımlı videodan yararlanarak sizde evinizde peçete yardımı ile çok güzel küçük kaseler yapabileceksiniz. Daha öncede buna benzer çalışmalar paylaşmıştım. Diğer çalışmaları kendin yap kategorisinden ulaşabilirsiniz. Peçete katlama teknikleri ile ilgileniyorsanız eğer yazımın başında da ifade ettiğim gibi, sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde en güzel peçete katlama tekniklerini görsel olarak bulabilir ve öğrenebilirsiniz.

 

 

evde-peceteden-kase-yapimi

Serviette Schüssel – napkin bowl – serviette bol

 

Daha önce paylaştığımız Evde Eski Kottan Ayıcık Yastık Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. hale dedi ki:

    yararlı site baya kendi çocuğuma buradan bir şeyler yaptırabiliyorum ya da kendim yapıyorum çok hoş :)))))))))))))))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir