Evde Penyeye Kalp Süsü Yapmak

 

 

0

 

Evde penye süsleme çalışmalarına bir yenisini daha ekliyoruz. Evet hanımlar bu yazımda sizlere çok güzel ve kolay bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde penye süsleme çalışmalarına örnek olarak bu yazımda paylaştığım çalışmada penyenin kol kısmına kalp şekli yapılıyor.

Yapımı oldukça kolay. Öncelikle kalp şeklinde bir kağıt çizip kesmeniz gerekiyor. Çünkü bunu kalıp olarak kullanacaksınız. Daha sonra incik boncuk satılan yerlerden parlak süs malzemesini kalp şeklinin üstüne sırasıyla geçmeniz gerekiyor.

Burada silikon yapıştırıcısı kullanabilirsiniz. Daha sonra sağlam olması için ütüyle üstünden geçebilirsiniz. İsterseniz iğne iplikle de dikebilirsiniz. Resimli anlatıma göre de yapabilirsiniz. İsterseniz kendi kafanıza göre çalışmayı farklı bir şekilde de yapabilirsiniz. Şimdi sizi evde penyeye kalp süsü yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-penyeye-kalp-susu-yapmak

source : http://stylowi.pl/29052779

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Tığ İşi Bluz Örme başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir