Evde Penyeye Kalp Süsü Yapmak

1x1.trans

Evde penye süsleme çalışmalarına bir yenisini daha ekliyoruz. Evet hanımlar bu yazımda sizlere çok güzel ve kolay bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde penye süsleme çalışmalarına örnek olarak bu yazımda paylaştığım çalışmada penyenin kol kısmına kalp şekli yapılıyor.

Yapımı oldukça kolay. Öncelikle kalp şeklinde bir kağıt çizip kesmeniz gerekiyor. Çünkü bunu kalıp olarak kullanacaksınız. Daha sonra incik boncuk satılan yerlerden parlak süs malzemesini kalp şeklinin üstüne sırasıyla geçmeniz gerekiyor.

Burada silikon yapıştırıcısı kullanabilirsiniz. Daha sonra sağlam olması için ütüyle üstünden geçebilirsiniz. İsterseniz iğne iplikle de dikebilirsiniz. Resimli anlatıma göre de yapabilirsiniz. İsterseniz kendi kafanıza göre çalışmayı farklı bir şekilde de yapabilirsiniz. Şimdi sizi evde penyeye kalp süsü yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


evde-penyeye-kalp-susu-yapmak

source : http://stylowi.pl/29052779

Evde Tığ İşi Bluz Örme başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*