Evde Penyeye Kalp Süsü Yapmak

evde-penyeye-kalp-susu-yapmak-1-553x415

Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir kendin yap çalışması paylaştım. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı evinizde zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum.

Yapmanız gereken kırmızı kalp yapacağınız uygun bir penyenin önünü tırtık dediğimiz şekilde çizgi çizgi kesmek. Daha sonra bu penyeyi ters çevirip, tırtıklı yere gelecek şekilde kalp şeklinde veya kare kırmızı kumaş dikmek.

Bu arada penyenin ön kısmını kalp şeklinde tırtık kesmeniz gerekiyor. Bu işlemi kağıda veya kartona kalp çizip, şablon olarak kullanabilirsiniz.

Kırmızı veya pembe bir kumaşı hemen müsait gördüğünüz tişört için kullanabilirsiniz. İnanın resimli anlatımdaki gibi harika bir çalışma ortaya çıkacak. Bunu farklı şekilde kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Şimdi sizleri evde penye kalp süsü yapmak çalışması ile baş başa bırakıyorum. Resimli anlatımdan yararlanarak aynısını yapacağınıza inanıyorum. Kolay gelsin.

evde-penyeye-kalp-susu-yapmak-1

source : http://www.pomyslodawcy.pl/pomysl.php?1237

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*