Evde Penyeye Yay Omuz Yapmak

 

 

0

 

Evde penye yay omuz yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tişörtlerinize çok güzel süs çalışmaları yapmak gösterilmiş. Evinizde eşyalarınızı yenilemeyi seviyorsanız, bu tür fikirlerle tüm penye veya değişik elbiselerinize yeni hayatlar kazandırabilirsiniz.

Bazen yeni bir elbise almak yerine birçok elbiseyi farklı kombinler yapmak mümkün oluyor. Bu yazımda paylaştığım penyeye yay omuzluk yapmak fikri sayesinde hem sevdiğiniz penyelere yeni şekil vermiş oluyorsunuz.

Hem de yeni bir eşyaya sahip olmuş oluyorsunuz. Nasıl evimizde koltuk yerleşimini değiştirdiğimizde hayatımız renkleniyor ve değişiyor. İşte bu çalışma da aynı o şekilde düşünülebilir.

Penye veya tişörtlere omuz bölümüne yay şeklinde süslemeler yaparak yeni elbiseler de yaratmış oluyorsunuz. Bu tür çalışmaları uygun olan tüm kıyafetlerinize yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımı olan evde penyeye yay omuz yapmak çalışması ile baş başa bırakıyorum.

 

 

evde-penyeye-yay-omuz-yapmak

source : http://stylowi.pl/29230150

 

Daha önce paylaştığımız Eski Gömlekten El Çantası Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir