Evde Pet Şişeden Çim Adam Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Pet Şişeden Çim Adam Yapımı – Resimli Anlatım

Evde pet şişeden çim adam yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çim adam çalışması yapabilirsiniz. Evde bu güzel çalışmayı yapabilmeniz için atık pet şişe gerekli olacak. Yine resimli anlatımdaki adımları takip ederek, evde sizde bu güzel çalışmayı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Plastik şişeden çim adamı yapılışı ile ilgili resimli anlatımda nasıl yapıldığı açıkça görülmektedir. Bu güzel çalışmayı yapıp, odanızda veya balkonunuzda bu güzel sevimli çalışma ile dekoratif süse sahip olmuş olursunuz. Evde pet şişeden çim adam yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatıma bakarak, aynı çalışmayı birebir kolayca yapabilirsiniz. Dilerseniz bu çalışmayı çocuklarınız ile birlikte yapın. Evde pet şişeden çim adam yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-pet-siseden-cim-adam-yapimi

Rasen Mann – lawn man – pelouse homme

 

Daha önce paylaştığımız Evde Minion Kitap Süsü Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir