Evde Pet Şişeden Dekoratif Vazo Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Pet Şişeden Dekoratif Vazo Yapımı – Resimli Anlatım

Pet şişelerden harika çalışmalar yapılmakta… bunu daha önceki paylaştığım çalışmalardan az da olsa gördünüz. Bu yazımda yine sizlere boş plastik şişe kullanarak nasıl vazo yapılacağı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Evde boş şişeleriniz varsa sizde bu çalışmayı uygulayabilirsiniz. Evde boş pet şişeden vazo yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımı takip ederek sizde bu güzel çalışmayı kendi eviniz için yapabilirsiniz. Plastik şişeden vazo yapımı ile ilgili daha önceden de sizlere güzel çalışmalar yapmıştım. Bu yazımda da yine boş plastik şişe kullanarak harika bir vazo yapılışı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, sitemizde kendin yap kategorisinde birçok buna benzer çalışmayı rahatlıkla bulabilirsiniz. Evde pet şişeden dekoratif vazo yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

Plastikflasche Vase – plastic bottle vase – Vase bouteille en plastique

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde İple Şişe Süsleme Yapımı - Dekoratif Süs Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ayşe dedi ki:

    pet şiseden bunu yapmak kimin aklına geldiyse helal olsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir