Evde Pet Şişeden Oyuncak Puset Yapımı


evde-pet-siseden-oyuncak-puset-yapimi-640x415

Evde Pet Şişeden Oyuncak Puset Yapımı

Pet şişeden beşik yapımı arayanlar olabilir diye benim de hoşuma giden güzel bir çalışmayı sizlere sunmak istedim arkadaşlar. İnanılmaz ama gerçek.

Bebekler bilirsiniz malum küçük olurlar. Hele ki doğduklarında ise bir avuç doğarlar. İşte onlara güzel ve kolay yapılan bir beşik yapma çalışması.


Nette dolaşırken rastladığım bir sitede gördüğüm çok güzel bir çalışma… Zaten adresi resimlerin üzerinde var. Dileyen adrese giderek, paylaşımı yapan arkadaşın diğer çalışmalarını da inceleyebilir.

Bu yazımda sizlere evde pet şişeden oyuncak puset yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağım. Çalışmayı resimlerden yola çıkarak kısa sürede yapabilir ve ister oyuncak bebek beşiği isterseniz de kullanmalık güzel bir şey hazırlayabilirsiniz. Kılıf kısmını iyi dikmeyi unutmayın. Malum plastik delici olabilir.

resim kaynak : elisidefteri.blogspot.com

Evde Keçeden Yapılmış En Güzel Çanta Modelleri başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*