Evde Peynirli Pastane Poğaçası Yapımı – Anlatımlı

evde-peynirli-pastane-pogacasi-yapimi-e1441364011934-737x415

Evde Peynirli Pastane Poğaçası Yapımı – Anlatımlı

Yemek tarifleri köşemizden merhaba… sizlere bu yazımda çok güzel bir lezzetin tarifini anlatımlı çalışma olarak paylaştım. Evde peynirli pastane poğaçası yapımı ile ilgili paylaştığım anlatımlı videodan yararlanarak sizde evinizde pastanelerde satılan o meşhur peynirli poğaçalardan yapabileceksiniz. Evinizde bu güzel lezzeti yapabilir ve çocuklarınızla birlikte afiyetle yiyebilirsiniz.

Yine kutlamalarda, doğum günlerinde veya altın günlerinde de sofralarınızı süsleyecek olan bu güzel lezzeti komşularınıza da sunabilirsiniz. Yapımı ile ilgili aşağıda öncelikle size malzemelerini paylaştım. Malzemelerin hemen arkasından yapılışını anlatımlı ve detaylı Oktay usta videosunu takip ederek öğrenebilirsiniz. Daha önce biliyorsunuz sizlere açma poğaça tarifini paylaşmıştım. Birbirinden güzel lezzetleri paylaşmaya da devam edeceğim.

evde-peynirli-pastane-pogacasi-yapimi-e1441364011934

Şimdi gelelim malzemelerin ne olduğuna ;

Peynirli Pastane Poğaçasının Malzemeleri ;

  • 3,5 su bardağı un.
  • yarım paket yaş maya.
  • 1 çay bardağı süt.
  • yarım çay bardağı zeytinyağı.
  • tuz.
  • su.

Malzemelerden sonra sıra geldi anlatımlı videoya ;

Bu güzel lezzeti evinizde ailenizle birlikte sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz. Pastanelerde satılan o meşhur peynirli poğaçayı yapıp evinize gelen misafirlerinize de takdim edebilirsiniz. Afiyet olsun.

feuilleté au fromage – cheese pastry – Käsegebäck

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*