Evde Pilates Topundan Avize Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Pilates Topundan Avize Yapımı – Resimli Anlatım

Sizlere daha önce bu çalışmayı balonla nasıl yapılacağını paylaşmıştım. Hatta sitemizde balondan avize yapımı ile ilgili çalışmaları ilgili kategori olan balondan yapılanlardan ulaşabilirsiniz. Bu yazımda da yine aynı teknik kullanılacak. Kalıbımız bu sefer balon değil pilates topu olacak. Evinizde pilates topu varsa o büyüklükte harika bir avize yapabilirsiniz. Öncelikle avize yapacağınız için pilates topunuza zarar gelmeyeceğini söylemek isterim. Evde pilates topundan avize yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan zaten nasıl yapacağınızı adım adım öğrenebilirsiniz.

Malzeme olarak pilates topu, strech film, çamaşır ipi, tutkal yeterli olacaktır. Filmi topun üzerine iyice sarmaladıktan sonra yapıştırıcı ile doladığınız ipin donmasını beklemeniz gerekiyor. Işık aparatını sokacağınız yerden pilates topunun havasını indirerek zarar vermeden çıkarabilirsiniz. Sonuç ise resimli anlatımdaki gibi karşınızda harika bir avize çıkmış olacak. Bu güzel çalışmayı evinizde eğlenerek ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

 

evde-pilates-topundan-avize-yapimi

source : http://woodoco.com/blog/plates-isigi/

Pilates ball chandelier – Pilates balle lustre – Pilates-Ball-Kronleuchter

 

Daha önce paylaştığımız Eski Kottan Bebek Önlük Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir