Evde Pizza Kutusundan Laptop Altlığı Yapılışı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Pizza Kutusundan Laptop Altlığı Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde tükettiğiniz pizza kutularını atıyor musunuz? atmayın. Çünkü onları kullanarak çok güzel fonksiyonel laptop altlıkları yapabilirsiniz. Laptopunuzu masa üstünde kullanıyorsanız altlık ihtiyacı duyabilirsiniz. Yediğiniz pizza kutusunu kullanarak resimli anlatımdaki gibi notebook’unuza harika bir altlık yapabilirsiniz. Resimli anlatımda gösterilen adımları takip ederek, pizza kutusunu nerelerden keseceğinizi ve hangi noktalardan katlayacağınızı öğrenebilirsiniz. Evde pizza kutusundan laptop altlığı yapımı ile ilgili resimli anlatım sayesinde sizde kullandığınız bilgisayarınız için kartondan altlık yapabileceksiniz. Pizza kutusunu resimli anlatımdaki gösterildiği şekilde kesip biçmeniz yeterli olacaktır. Evde pizza kutusundan laptop altlığı yapımı ile ilgili çalışma ise şöyle ;

 

 

evde-pizza-kutusundan-laptop-altligi-yapimi2

evde-pizza-kutusundan-laptop-altligi-yapimi

pad en carton – cardboard pad – Karton-Pad

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Eski Tişörtten Kedi Evi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir