Evde Plastik Kaşıklardan Kolay Dekoratif Ayna Yapımı – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde Plastik Kaşıklardan Kolay Dekoratif Ayna Yapımı – Anlatımlı

Daha önce sizlere plastik kaşıklardan yapılan ayna çalışmalarını resimli anlatım olarak paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere bu çalışmanın videolu anlatımını paylaşacağım. Bu sayede resimli anlatımdan anlamadığınız yerleri daha detaylı ve anlık olarak inceleyebilir, izleyebilirsiniz. Evde plastik kaşıklardan kolay dekoratif ayna yapılışı ile ilgili diğer benzer çalışmaları sitemizden rahatlıkla bulabilirsiniz. Resimli anlatımlar için sitemizin arama kutusunu kullanabilirsiniz. Evde plastik kaşıktan yapılan diğer tüm çalışmalara yine arama kutusundan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evde plastik kaşıktan dekoratif ayna yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 

 

evde-plastik-kasiklardan-dekoratif-ayna-yapimi

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Nakış İşleme Şablonları başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir