Evde Plastik Kaşıklardan Saat Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Plastik Kaşıklardan Saat Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

Evde plastik kaşık kullanarak saat yapmak ister misiniz? Buyurun bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde kolayca plastik kaşıklardan harika dekoratif saatler yapın. Evinize değişiklik ve hava katacak bu saat çalışmasını mutlaka yapmalısınız. Hiç bir zorluğu olmadığı gibi tamamen plastik kaşıklardan yapacaksınız. Öncelikle eski saatinizin motor kısmını söküp bir kenarda bekletin. Daha sonra bir kartona yuvarlak çizip, üzerini resimle süsleyin veya boyayın. Ardından plastik kaşıkları boyayın ve resimli anlatımda gösterildiği gibi yapıştırın. Ortaya mükemmel bir saat çıkacak. Güle güle kullanın.

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Dondurma Çubuklarından Saat Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir