Evde Plastik Kaşıktan Süs Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Plastik Kaşıktan Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde çeşitli malzemelerden kolay süs yapımı ile ilgili sizlere her gün değişik çalışmalar paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda ise sizlere plastik kaşıktan kolay süs yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Bu tür çalışmaları yapmayı seviyorsanız, bu paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek. Evde plastik kaşıktan süs yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışmadaki adımları takip ederek, sizde bu güzel süs çalışmasını evinizde kendiniz için yapabilirsiniz. Evde plastik kaşıktan süs yapmak aslında çok kolay, kaşıkların sap kısımlarını kopartıyorsunuz, geri kalan kaşık içlerini de birbirlerine yapıştırmak suretiyle ortaya harika bir süs çıkıyor. Tabi ki beyaz bırakmıyor ve onları altın sarısına boyuyorsunuz. Ben yapsaydım kırmızıya boyardım. Kırmızı nar süslerimin arasına koyup, harika bir çam kozalağına benzeyen süs elde etmiş olurdum. Kolay gelsin.

 

 

evde-plastik-kasiktan-sus-yapimi

Kunststoff-Ornament – plastic ornament – ornement en plastique

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kurdeleden Gül Yaprak Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir