Evde Plastik Kaşıktan Vazo Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Plastik Kaşıktan Vazo Yapımı – Resimli Anlatım

Evde plastik kaşıkları kullanarak çok güzel dekoratif vazolar yapabilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatım sayesinde sizde çok güzel ve şık vazo sahibi olabilirsiniz. Yapılışını anlatan resimdeki adımları uygulayarak sizde çok güzel plastik kaşıktan vazo yapabilirsiniz. Plastik kaşıktan yapılan çalışmaları sitemizdeki kendin yap kategorisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Evde plastik kaşıktan vazo yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede sizde bu güzel çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Evde plastik kaşıktan vazo yaparak evinizin en güzel köşesine koyup keyifle kullanabilirsiniz. Eğlenceli olan bu çalışmayı plastik kaşık kullanarak yapabilirsiniz. Evde plastik kaşıktan saksı yapılışı ile ilgili daha önceden sanırım çalışma paylaşmamıştım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ile sizde kolaylıkla bu güzel dekoratif vazo çalışmasını yapabilirsiniz.

 

 

evde-plastik-kasiktan-vazo-yapimi

vase en plastique – plastic vase – PlastikVase

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kumaştan Yastık Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. vildan dedi ki:

    çok güzel beğendim. paylaşım için teşekkürler. sitenin takipçisiyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir