Evde Plastik Şişeden Güneş Enerjisi İle Çalışan Lamba Yapımı


Pet Şişeden Güneş Enerjisiyle Çalışan Lamba

Güneş enerjisi ile çalışan lamba nasıl yapılır diyenler için ele aldığımız bu güzel çalışmayı sizde öğrenerek yapabilirsiniz. İcat yapmayı biliyorsanız, mutlaka incelemeli ve nasıl yapıldığını öğrenmelisiniz.

İlginç icatları paylaşmaya başladım. Bu çok hoşuma gitti. Gerçi nasıl yaptığını veya yapıldığını anlamadım ama, yine de sizlerle paylaşmak istiyorum. Evde plastik şişeden güneş enerjisi ile çalışan lamba yapmak isteyenler veya bu tür çalışmalara merak duyanlar bu yazımdaki çalışmayı inceleyebilirler.

Plastik şişe kullanılarak güzel bir proje yapılıyor. Güneş enerjisinden yararlanılıyor ve harika bir lamba sahibi oluyorsunuz. Yapmak isteyenler veya nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler paylaşacağım anlatımlı videoyu inceleyebilirler. Evde plastik şişeden güneş enerjisi ile çalışan lamba yapılışı ile ilgili çalışma ise şöyle ;

evde-plastik-siseden-gunes-enerjisi-ile-lamba-yapimi
Evde Plastik Şişeden Güneş Enerjisi İle Çalışan Lamba Yapımı

evde-plastik-siseden-gunes-enerjisi-ile-lamba-yapimi2

Yabancı videoyu izleyerek nasıl kolayca bir lamba yapacağınızı öğreneceksiniz. Kısa sürede yapılışını kavrayabilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Ancak biraz el becerisi ve bilgi gerekiyor. Bu yüzden ilk kez yapacaksanız yardım alınız.

Solarleuchte – solar lamp – lampe solaire

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*