Evde Plastik Şişeden Güneş Enerjisi İle Çalışan Lamba Yapımı

 

 

0

 

Evde Plastik Şişeden Güneş Enerjisi İle Çalışan Lamba Yapımı

İlginç icatları paylaşmaya başladım. Bu çok hoşuma gitti. Gerçi nasıl yaptığını veya yapıldığını anlamadım ama, yine de sizlerle paylaşmak istiyorum. Evde plastik şişeden güneş enerjisi ile çalışan lamba yapmak isteyenler veya bu tür çalışmalara merak duyanlar bu yazımdaki çalışmayı inceleyebilirler.

Plastik şişe kullanılarak güzel bir proje yapılıyor. Güneş enerjisinden yararlanılıyor ve harika bir lamba sahibi oluyorsunuz. Yapmak isteyenler veya nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler paylaşacağım anlatımlı videoyu inceleyebilirler. Evde plastik şişeden güneş enerjisi ile çalışan lamba yapılışı ile ilgili çalışma ise şöyle ;

evde-plastik-siseden-gunes-enerjisi-ile-lamba-yapimi

 

 

evde-plastik-siseden-gunes-enerjisi-ile-lamba-yapimi2

Solarleuchte – solar lamp – lampe solaire

 

 

Daha önce paylaştığımız Plastik Şişelerden Oturak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir