Evde Plastik Şişeden Oyuncak Helikopter Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Plastik Şişeden Oyuncak Helikopter Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

Evde pet şişeden oyuncak helikopter yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimleri takip ederek, sizde evinizde çocuklarınıza çok basit ve kısa sürede oyuncak helikopter yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay ve ayran kutusundan sanırım resimli anlatımda yapılmış. Sizde pet şişeyi aynı resimli anlatımdaki gibi kestikten sonra kolayca bu çalışmayı evinizde yapabilirsiniz. Evde plastik şişeden oyuncak helikopter yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Eğer çocuklarınıza yapmayacaksanız da, TV ünitenizin önüne süs olarak da kullanabilirsiniz. Evde plastik şişeden oyuncak helikopter yapımı ile ilgili anlatımlı resimler ise şöyle ;

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kağıttan Kolay Gül Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir