Evde Plastik Şişeden Su Bardağı Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Plastik Şişeden Su Bardağı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde plastik şişeden su bardağı yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel su bardakları yapabilirsiniz. Üstelik kulplu bardak olacak… nasıl olur? demeyin… çünkü resimli anlatımı gördüğünüzde olduğunu göreceksiniz. Evde plastik şişeyi kesip, resimli anlatımdaki gibi alt gövde kısmı ile üst şişenin ağız kısmını maket bıçağı ile kestikten sonra, yapıştırma işlemini yapmanız yeterli olacaktır. Ancak bardağı kestikten sonra keskin olacağı için çakmak ile veya ütünün arkasında ısıtıp dudakları etkilemeyecek şekilde şekillendirebilirsiniz. Evde plastik şişeden su bardağı yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-pet-siseden-kulplu-su-bardagi-yapimi

Plastiktassen – plastic cup – tasses en plastique

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kağıttan Beyaz Gül Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir