Evde Plastik Tabaktan Duvara Dekoratif Süs Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Plastik Tabaktan Duvara Dekoratif Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde plastik tabaktan duvara dekoratif süs yapmak ister misiniz? gelin bu yazımda paylaştığım çalışmayı sizde evinizde yapın. Yapması oldukça kolay ve eğlenceli olan bu çalışmayı çocuklarınızla veya eşinizle de yapabilirsiniz. Evinizde bu tür çalışmalar yaparak, hem evinizi güzelleştirebilirsiniz. Hem de evinize gelen misafirleri şaşırtabilirsiniz.

 

 

Plastik tabak kullanarak balık figürleri yapabilir ve duvara süs olarak kullanabilirsiniz. Evde plastik tabaktan balık figürü yapıp, evinizin boş duvarlarına yapıştırarak, harika bir görüntü elde edebilirsiniz. Evde plastik tabaktan balık yapımı ile ilgili daha önce bir paylaşımım olmamıştı. Bu yazımda gördüğünüz çalışmayı çocuklarınıza oyuncak olarak da kullanabilirsiniz. Evde kolay plastik tabaktan balık yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

Dekoration – decoration – décoration

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Elbise Süsleme - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir