Evde Plastik Tabaktan Oyuncak Tavşan Süsü Yapımı

 

 

0

 

Evde Plastik Tabaktan Oyuncak Tavşan Süsü Yapımı

Evde plastik tabak varsa ve birkaç tane ise, hemen onları bu paylaşacağım resimli anlatımdan da yararlanarak harika süslere dönüştürebilirsiniz. Tavşan şeklinde süs yapıp, duvara asabilirsiniz. Yada çocuklarınıza tavşan oyuncaklar yapabilirsiniz.

Evde pasta tabakları yani plastik tabaklardan tavşan oyuncak yapımı çok kolay… resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede sizde aynısını yapabilirsiniz. Yapmanız gereken plastik tabak temin etmek, ardından resimli anlatımdaki uygulamaları tek tek yerine getirmek ve sonuç ortada artık sizinde bir tavşan süsünüz var.

Tavşan süsü yapımı ile ilgili de bu çalışmayı değerlendirebilirsiniz. Evde plastik tabaktan oyuncak tavşan süsü yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-plastik-tabaktan-oyuncak-tavsan-susu-yapimi

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Plastik Çatal ve Kaşıklardan Saat Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir