Evde Plastik Tabaktan Oyuncak Tavşan Süsü Yapımı

evde-plastik-tabaktan-oyuncak-tavsan-susu-yapimi-737x415

Evde Plastik Tabaktan Oyuncak Tavşan Süsü Yapımı

Evde plastik tabak varsa ve birkaç tane ise, hemen onları bu paylaşacağım resimli anlatımdan da yararlanarak harika süslere dönüştürebilirsiniz. Tavşan şeklinde süs yapıp, duvara asabilirsiniz. Yada çocuklarınıza tavşan oyuncaklar yapabilirsiniz.

Evde pasta tabakları yani plastik tabaklardan tavşan oyuncak yapımı çok kolay… resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede sizde aynısını yapabilirsiniz. Yapmanız gereken plastik tabak temin etmek, ardından resimli anlatımdaki uygulamaları tek tek yerine getirmek ve sonuç ortada artık sizinde bir tavşan süsünüz var.

Tavşan süsü yapımı ile ilgili de bu çalışmayı değerlendirebilirsiniz. Evde plastik tabaktan oyuncak tavşan süsü yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

evde-plastik-tabaktan-oyuncak-tavsan-susu-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*