Evde Plastikten Gül Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Plastikten Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde plastik kullanarak çok kolay bir şekilde gül figürleri yapabilirsiniz. Plastik kumaş, laylon veya kalın malzemelerden bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Makas ile resimli anlatımda gösterildiği gibi kestikten sonra yapmanız gereken kıvırmak. Daha sonra ortaya çok güzel bir gül figürü çıkıyor. Bu çalışmayı yaparak, kendinize özel süslemeler yapabilirsiniz. Plastikten gül yapılışı ile ilgili sanırım ilk kez paylaşım yapıyorum. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde kolay bir şekilde evinizde plastikten gül yapımını öğrenebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay ve basittir. Evde plastikten gül yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlara bakarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Evde plastik gül yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-plastikten-gul-yapimi

Kunststoff-Rosen – plastic roses – roses en plastique

 

Daha önce paylaştığımız Evde Plastik Kaşıktan Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. kısmetse olur dedi ki:

    Eskiden kumaştan veya kağıttan gül yapardık. Bende plastikten gül yapımını deneyeceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir