Evde Polar Bebek Patik Yapımı – Resimli Anlatım

 

Evde Polar Bebek Patik Yapımı – Resimli Anlatım

Bebek patik yapımı ile ilgili birçok paylaşımda bulunmuştum. Sitemizde bebek patikleri ve bebekler için kategorilerine bakacak olursanız birçok bebekler için yapılmış çalışmaları görüntüleyebilirsiniz. Bu yazımda sizlere evde polar bebek patik yapımı ile ilgili şablon ve örnek resimler paylaştım.

Evde kolay bebek patiği yapımı ile ilgili biliyorsunuz sürekli olarak resimli anlatımı olan çalışmalar ve anlatımlı videolar paylaşıyorum. Bebek patik modelleri ile ilgili yeni çalışma ne görürsem sizlere bu başlık altından paylaşmaya çalışmaktayım.

 

 

Umarım beğenirsiniz. Daha önce sizlere polardan oyuncak arı yapımı ile ilgili bir çalışma paylaşmıştım. Yine polar kumaşı kullanılmış ve oyuncak yapılmıştı. Bu çalışmada da yine polar kumaşı kullanılmış ve belirtilen şablon sayesinde kısa sürede ortaya polar bebek patiği çıkmakta… bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilir ve bebeklerinize polardan patikler yapabilirsiniz.

source

bottillons toison de bébé – Fleece Baby Booties – The baby polar patig

Daha önce paylaştığımız Minikler İçin Ev İçi Çadır Dekorasyonu 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*