Evde Portakaldan Kuş Yemliği Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Portakaldan Kuş Yemliği Yapımı – Resimli Anlatım

Evde portakal kabuğundan kuş yemliği yapılışını paylaşacağım bu yazımda ki çalışmayı sizde evinizde kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Evde portakaldan kuş yemliği yapılışı ile ilgili resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde portakal kabuğundan kuş yemliği yapabilirsiniz. Evde bu güzel çalışmayı yaparak, dilediğiniz bir yere asabilir ve kuşlara yemlik yapabilirsiniz. Doğadaki dostlarımızı unutmamız gerektiğini hatırlatır ve yine sizlere hayvanlar ile ilgili çalışmaları paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımdaki çalışmayı evinizde kolayca yapabilirsiniz. Malzeme olarak tükettiğiniz portakal kabuklarını ortadan ikiye bölerek, resimli anlatımdaki gibi aşamaları yapmanız yeterli olacaktır. Evde portakaldan kuş yemliği yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

 

Futterhäuschen – bird feeders – mangeoires d’oiseaux

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Bileklik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir