Evde Pratik Çatalla Ponpon Yapımı – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde Pratik Çatalla Ponpon Yapımı – Anlatımlı

Kolay ponpon yapımı ile ilgili hemen hemen birçok paylaşımda bulunmuşumdur. Diğer paylaşımlarımdan yola çıkarak sizde artık kolayca ponpon yapmayı öğrenmiş olmalısınız. Bu yazımda da yine farklı bir anlatım ve değişik bir ponpon yapma yöntemini anlatan çalışma paylaşacağım. Evde pratik çatalla ponpon yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı çalışmayı izleyerek, bu çalışmayı nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Evde pratik bir şekilde ponpon yapmayı öğrendikten sonra birçok çalışmada ponpon yaparak çalışmalarınızı geliştirebilirsiniz. Çatalla ponpon yapılışı ile ilgili diğer çalışmaları bu yazımın sonundaki linklerde bulabilirsiniz. Şimdi sizlere çatalla ponpon yapımını bir başka türlü anlatan çalışmayı paylaşıyorum ;

 

 

evde-pratik-catalla-ponpon-yapimi

Cheerleadern tun – cheerleaders do – cheerleaders font

 

Daha önce paylaştığımız Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Uçak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir