Evde Pratik Kedi Evi Yapımı

1x1.trans

Eski tişörtten kedi evi

Eski tişört ve kartonu kullanarak kedinize çok güzel bir çadır tarzında ev yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı anlatımlı videosundan izleyerek kolayca yapabilirsiniz. Kısa sürede tişörtten kedi evi yapabilir ve hemen kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmanın örnek resmi de var. Yaptığınızda böyle bir şey ortaya çıkacak. Karışık gibi ama zor değil.

Evde kartondan kedi evi yapımı ile ilgili resimli anlatım ve videolu anlatımlar paylaşmıştım. Bu tür çalışmalar hoşuma gidiyor. Bu tür paylaşımları gördükçe sizlere de buradan yayınlamaya çalışıyorum.

Yine karşıma güzel ve kolay bir kedi evi yapımı çalışması çıktı. Bunu da sizlerle paylaşmak istiyorum. Evde pratik kedi evi yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;


evde-pratik-kedi-evi-yapimi
evde-pratik-kedi-evi-yapimi

Evde Kolay Anglez Kordon Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*